LAT | RUS
Pretsaules plēve Dekoratīva plēve Spoguļplēve Mātēta plēve Sauli aizsturoša plēve Logu tonēšana Plēves logiem Aizsargplēves

Sauli aizturošas plēves, Pret saules plēves, Spoguļplēves, Vienpusējās redzamības plēves.

Pretsaules pleve, Spoguļplēve
Pretsaules plēves, Spoguļplēves, Metalizētas plēves
izmantotas logu un durvju tonēšanai, stikla fasāžu, vitrīnu, verandu, daudz dzīvokļu un privāto māju  logu tonēšanai, kā arī stikla jumtiem.


Spoguļplēves
atbrīvos (pasargās) Jūs no uzmācīgiem garāmgājēju skatieniem. Ar tonētiem stikliem, nepiederošām personām nebūs redzams, kas notiek Jūsu telpās.

Karstās vasaras dienās dzīvokļi, mājas un biroji mēdz kļūt kā pirtis. Kad temperatūra palielinās līdz 32°C pasliktinās pašsajūta, līdz 50% pazeminās uzmanība un darba spēja. To ir iespējams novērst. Ar pret saules plēvēm tas ir paveicams. Pret saules plēves vasarā radīs Jums telpās komfortu samazināt saules iedarbību, ar to uzturot optimālo temperatūru telpās un samazinot kondicionēšanas sistēmas slodzi. Uzlīmējot sauli aizturošas plēves jau esošam stiklam, saulainās dienās temperatūru telpās var samazināt par 13°C. Bez tam, ziemas laikā plēve samazina siltuma zaudējumus caur stiklu.
Mēs visi zinām, ka vienas augstuma kalorijas ražošana izmaksā divreiz vairāk nekā siltuma kalorija, plēves uzstādīšana atmaksājas ļoti atrī.

Pret saules plēvei
piemīt īpašība saulainās un spožās dienās neveidot atspīdumu uz Jūsu televizora vai datora, līdz ar to Jūs varēsiet brīvi izvēlēties, kur novietot šo elektrotehniku.

Pēc pret saules plēves uzstādīšanai kaitīgie saules stari tiek atstaroti atpakaļ, aizturot UV-staru ietekmi un aizsargājot mēbeles, gleznas, gobelēni, grīda un sienas u.c. lietas no izdegšanas/ izbalēšanas.

Vienpusējās redzamības plēves Vienpusējās redzamības plēves. Ar plēvju palīdzību var panākt “vienpusējās redzamības efektu". Dienas laikā no ārpuses caur logiem nekas nav redzams, logi izskatās kā spogulis, bet no iekšpuses var brīvi novērot objektus neriskējot būt pamanītam.Ja logi ir telpu iekšpusē, tad ir nepieciešams regulēt starpību apgaismojumā lai panākt vēlamo vienpusējās redzamības efektu.

Pret saules metalizētas plēves labs risinājums atrī nomainīt ēkas eksterjeru.
Vienpusējās redzamības plēves
Lai veikt logu tonēšanu, nav nepieciešama logu demontāža. Jums nevajag pašiem mazgāt logus, mums īpaša logu mazgāšanas tehnoloģija ar profesionāliem instrumentiem.
Mēs veicam darbus īsā termiņā un ar minimālām neērtībām.


Drošība, aizsardzība, komforts un skaists izskats – lūk ko mēs Jums piedāvājam.

Sazināties ar mums

Logu tonēšana, plēves logiem
(+371) 29 14 26 29
Plēves logiem, Logu tonēšana
salvika@inbox.lv

Logu tonēšanas uzņēmums


Reģ.Nr.: LV 40103521043