LAT | RUS
Pretsaules plēve Dekoratīva plēve Spoguļplēve Mātēta plēve Sauli aizsturoša plēve Logu tonēšana Plēves logiem Aizsargplēves

Dekoratīvās plēves, Matēta plēve, Matēts stikls, Dekoratīvais stikls


Dekoratīvās plēves paredzēti stikla dekorēšanai. Dekoratīvas plēves ir dažādas krāsas un ar zīmējumiem. Ar dekoratīvam plēvēm var noformēt stiklu pēc individuālo dizainu - griezt līnijas, logo. Ja pēc kaut kādu laiku Jums vajag nomainīt stilu to var izdarīt īsa laika un ar minimāliem ieguldījumiem, tas ir viena priekšrocība pret dekoratīvu stiklu un matētu stiklu. Dekoratīvais stikls un matēts stikls ir ļoti dārgs un ja Jums vajag nomainīt stilu, Jums vajag nomainīt visu stiklu ar lieliem ieguldījumiem. Dekoratīvais stikls un matēts stikls var iegūst ar dekoratīvam plēvēm.

Populārāka dekoratīva plēve - balta matēta plēve. Matēta plēve ļoti funkcionāla un viņai ir plašs pielietojums. Matēta plēve izskatās ka matēts stikls, bet matēta plēve maksa mazāk ne kā matēts stikls. Šī plēve ļauj saglabāt telpas apgaismojumu bet noslēpt kas ir un notiek iekšā.

Birojiem ir liels stikla starpsienu un durvju skaits. Matētās plēves ir labi piemērotas telpas funkcionālai sadalīšanai: sarunu istabas, vadītāju kabineti un palīgtelpas un t.t.

Matēta plēve ir ideāli piemērota: vannas istabām un dušas telpām, masāžas kabinetiem, skaistumkopšanas saloniem, noliktavām, lodžijām, stikla starpsienām, sporta klubām un ģērbtuvēm...

Matēts stikls-Dabuts ar plēvi Dekoratīva matēta plēve Matēta plēve Dekoratīva matēta plēve

Matēta plēve dekoratīva plēve

Mēs veicam darbus īsā termiņā un ar minimālām neērtībām.
Drošība, aizsardzība, komforts un skaists izskats – lūk ko mēs Jums piedāvājam.

www.000webhost.com