LAT | RUS
Pretsaules plēve Dekoratīva plēve Spoguļplēve Mātēta plēve Sauli aizsturoša plēve Logu tonēšana Plēves logiem Aizsargplēves

Aizsargplēves, Pretielaušanās plēves, Drošības plēves.


Aizsargrgplēves logiem Aizsargplēves nepieciešami visos gadījumos, kad stiklam nepieciešams stiprums, aizsardzība un drošība. Pasargāt sevi un bērnus no stikla lauskām. Aizsargplēves uzstāda fiziskas un juridiskas personas. Juridiskam personām un fiziskam personām galvenais mērķis lai uzstādīt aizsagplēves - aizsardzība un drošība. Minimizēt iespēju ātri iekļūt telpā - pretielaušanās funkcija. Aizsargplēve uz stikla nav redzama.

Drošības plēvēm ir dažāds biezums. Katra biezuma plēvei ir sava misija.

Drošības plēves stikliem100 mikronu (4 mil) - nodrošina aizsardzību no stikla lauskām. Izslēdz iespēju gūt traumas, lauskas paliks pielīmētas pie plēves. Plēve neļaus stikla lauskām izkaisīties pa grīdu. Parasti uzstādītas uz biroju stikla starpsienām, bērnudārzos, 1.stāvā, sabiedriskas telpās un privāto māju stikla konstrukcijās.

200 mikronu (8 mil) un 300 (12 mil) - Aizsargplēves pataisa stiklu sava veida sienā, kas ir spējīga aizturēt uzbrucēju no ļaunprātīgas darbības mēģinājuma uz Jums vai Jūsu īpašumu. Minimizējot iespēju ātri iekļūt telpā, daudzu sitienu izdarīšanas gadījumā stikls plīst bet nešķīst. Stikls būs izturīgāks pret mēģinājumiem to izsist ar akmeni vai ķieģeli. Aizsargplēve paaugstina stikla ugunsizturību, tādejādi palielinot stikla pretošanos ugunīm. Tādejādi tiek iegūts laiks cilvēku un vērtību evakuācijai.

Lai veikt logu tonēšanu, nav nepieciešama logu demontāža. Jums nevajag pašiem mazgāt logus, mums īpaša logu mazgāšanas tehnoloģija ar profesionāliem instrumentiem. Mēs veicam darbus īsā termiņā un ar minimālām neērtībām.

Drošība, aizsardzība, komforts un skaists izskats – lūk ko mēs Jums piedāvājam.
www.000webhost.com